Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.12.2012, 11:37
Wszystko było już przedyskutowane 15 razy

Ruch się zacznie po meczu.

IMHO zagramy nieźle jak z Górnikiem ale przegramy 0-1.
Żeby tylko Boguski z Sikorskim tak dokładnie podawali do kolegów z drużyny jak do bramkarza drużyny przeciwnej
Odpowiedz cytując