Elefant napisał(a):

Jaki szał w temacie meczowym 
|
Co tu pisać

przerabialiśmy już wszystko w tej rundzie, nic nas już nie zaskoczy, więc po co się bezsensownie nakręcać...
(trochę z przekąsem, ale też odrobiną prawdy)
Większość z nas i tak czeka już na ostatni gwizdek w jutrzejszym meczu.