|
Szczerze to Jankowski dla mnie cieniutki. Już bym z Polski do ataku wolał Woźniaka mimo że też ostatnio nie błyszczy, Piecha któremu sie kontrakt kończy z końcem sezonu czy już nawet Demjana który za dwa tygodnie będzie bez kontraktu.
Jankowski to mi się kojarzy z redakcyjnymi plecami jakie ma w redakcji sportowej. Ot taki typowy ligowiec, przy którym nawet ciężko wskazać jakieś atrybuty ponadprzeciętne.
|