Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60981
Stary 07.12.2012, 18:24
Szczerze to Jankowski dla mnie cieniutki. Już bym z Polski do ataku wolał Woźniaka mimo że też ostatnio nie błyszczy, Piecha któremu sie kontrakt kończy z końcem sezonu czy już nawet Demjana który za dwa tygodnie będzie bez kontraktu.

Jankowski to mi się kojarzy z redakcyjnymi plecami jakie ma w redakcji sportowej. Ot taki typowy ligowiec, przy którym nawet ciężko wskazać jakieś atrybuty ponadprzeciętne.
Odpowiedz cytując