Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
60975
07.12.2012, 16:10
Jankowski to dobra opcja zakładając,że cena wynosi 250.000 euro (mam wątpliwości) chłopak młody bramek troche zdobył, w przyszłości można na nim zarobić.
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum