emj10 napisał(a):

|
Mową nienawiści nie jest nazywanie rzeczy po imieniu, ale co do tego, czy zima jest najlepszym momentem na inwestycje na rynku mieszkaniowym (rozumiem w celach mieszkaniowych, a nie inwestycyjnych/rentierskich) to chętnie posłucham argumentacji.
|
Nie chodzi mi tylko o mieszkania ale w ogóle na rynek nieruchomości.
Od kilku tygodni zaczął się duży ruch. Ceny są b. atrakcyjne.
Co do mieszkań - w końcu wejdzie rekomendacja S. To wydatnie zwiększy popyt.