Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20247
Stary 07.12.2012, 15:28
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Mową nienawiści nie jest nazywanie rzeczy po imieniu, ale co do tego, czy zima jest najlepszym momentem na inwestycje na rynku mieszkaniowym (rozumiem w celach mieszkaniowych, a nie inwestycyjnych/rentierskich) to chętnie posłucham argumentacji.
Nie chodzi mi tylko o mieszkania ale w ogóle na rynek nieruchomości.
Od kilku tygodni zaczął się duży ruch. Ceny są b. atrakcyjne.

Co do mieszkań - w końcu wejdzie rekomendacja S. To wydatnie zwiększy popyt.
c.d.n.