Pitolicie chłopcy!
Zamiast zająć się merytoryką to obrzucacie się inwektywami. Łykacie "mowę nienawiści" jak pelikany.
To tak w temacie dyskusji ekonomicznej.
Natomiast co do budownictwa.
Jeżeli opieracie swoją wiedzę na informacjach medialnych to jesteście około 8-10 miesięcy do tyłu.
W budownictwie niby jest kryzys a rynek nieruchomości zaczyna się przegrzewać.
Przyszły rok będzie gorący. Jeśli chcecie kupić mieszkanie to ta zima będzie najlepszym okresem.
Z innej beczki:
yarow napisał(a):

Rzeczywiście ciekawa analiza aktualnej sytuacji. Nie do końca za to zgadzam się z wnioskami w stosunku do Polski. Wydaje mi się że jesteśmy jednak bardziej zaściankowym krajem w stosunku do placu gry, którym jest Azja. Natomiast faktycznie poziom napięcia między Izraelem a Iranem jest bliski wybuchu. A moim zdaniem akcja ze Strefą Gazy była czyszczeniem przedpola. Niestety eskalacja konfliktu na kraje sąsiednie jest bardzo prawdopodobna.