Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60970
Stary 07.12.2012, 14:48
O jakże chciałbym się mylić, ale ......
Dopóki Bednarz będzie odpowiadał za transfery to nie spodziewam się niczego dobrego.
Jest takie mądre powiedzenie, że wyjątek potwierdza regułę. Tu wyjątkiem był Marcelo.
A reguła? Vide nasz ostatni "zaciąg".

BTW, ponieważ w wyniku polityki naszego klubu temat ledwo dycha to mam propozycję - może warto by wrzucić ankietę na największe rozczarowanie transferowe tej rundy? Mamy przecież mocnych kandydatów.
c.d.n.
Odpowiedz cytując