|
O jakże chciałbym się mylić, ale ......
Dopóki Bednarz będzie odpowiadał za transfery to nie spodziewam się niczego dobrego.
Jest takie mądre powiedzenie, że wyjątek potwierdza regułę. Tu wyjątkiem był Marcelo.
A reguła? Vide nasz ostatni "zaciąg".
BTW, ponieważ w wyniku polityki naszego klubu temat ledwo dycha to mam propozycję - może warto by wrzucić ankietę na największe rozczarowanie transferowe tej rundy? Mamy przecież mocnych kandydatów.
|