Arked napisał(a):

Niektórzy mogliby zapamiętać jedno: Bednarz = Cupiał. On tu nie robi nikomu na złość tylko realizuje zadania wyznaczone przez Cupiała. Nie robi nic wbrew Cupiałowi. Przymierzamy się do żenujących transferów bo mamy żenujące możliwości transferowe. I taki też w naszym wykonaniu jest ten sezon. A przyczyn tego stanu rzeczy należy szukać na samej górze, a nie wśród pionków (Bednarz).
PS: Na dobrych młodych Polaków nas nie stać. Po prostu. Na piłkarzach z niższych lig, kupowanych w większej ilości, osiąga się tak wspaniałe rezultaty jak nasza sąsiadka z drugiej strony błoń w ostatnich kilku sezonach w ekstraklasie.
|
Nie do końca się z Tobą zgodzę.
Mamy ileś tam kasy - Bednarz oczywiście więcej nie urodzi.
Ale była jakaś tam kasa na LO i została wydana na starego złom z Danii, który po serii popisów usiadł na d.., a gramy Burligą czy Bunozą. I to kamyczek w Bednarza.
Podobnie Rommell - takich chłopaków w 2,3 lidze jest na pęczki... za x razy mniej niż 100tys euro w dodatku za wypożyczenie na rok. To też wymyślił nie Cupiał.
Nie ma kasy - to istotna przyczyna, przy tym Bednarz jest niestety jeszcze jednym (albo nawet kilkoma kolejnymi) gwoździem do trumny w tej sytuacji.
@ szprotson
Za Burasa nikt go jakoś nie zajebał. A Adamek to byłby transfer tego samego rodzaju.