|
arti piszesz ilu adamków by sie znalazło.
pewnie z 200, no ale przeciez gdyby taki adamek z drzewiarza jasienica został podpisany przez bednarza to 99% osob by go zajebało. i TY pewnie byłbys w tej grupie.
zdziwiony tez jestem ze forum nie płacze po Gajosie. W lipcu był ryk że jednak do nas nie idzie, a taki to miał byc rewelacyjny playmaker. Tak samo jak kiedyś był płacz ze Chrapka z TSP nei wyciągneliśy bo miał byc drugim lewym.
Arked dobrze pisze, idźcie tą drogą własnie...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|