thechris napisał(a):

|
Jankowski to taki Boguski bis. Jeszcze Milik, Kosecki, dodajmy płaczka Jovanovicia i będziemy mieć najbardziej ciotowaty klub w Europie. Na szczęście- jak to ktoś wyżej napisał - na nikogo nie będzie kasy. Bednarz co najwyżej każe zarzucić sieci (dosłownie) i ściągać z drzew Honduraskich lasów takie wynalazki jak Quioto.
|
Co gorsza za 100tys euro czy nawet usd za rok "gry" plus kontrakt.
Ilu takich np. Adamków by się za to znalazło... oczywiście gdyby ktokolwiek w klubie się na tym znał i był uczciwy...