Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60963
Stary 07.12.2012, 13:31
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jankowski to taki Boguski bis. Jeszcze Milik, Kosecki, dodajmy płaczka Jovanovicia i będziemy mieć najbardziej ciotowaty klub w Europie. Na szczęście- jak to ktoś wyżej napisał - na nikogo nie będzie kasy. Bednarz co najwyżej każe zarzucić sieci (dosłownie) i ściągać z drzew Honduraskich lasów takie wynalazki jak Quioto.
Co gorsza za 100tys euro czy nawet usd za rok "gry" plus kontrakt.
Ilu takich np. Adamków by się za to znalazło... oczywiście gdyby ktokolwiek w klubie się na tym znał i był uczciwy...
Odpowiedz cytując