Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20237
Stary 07.12.2012, 03:28
Panowie (i pisze tu do obu stron konfliktu) - dajcie sobie siana z podjazdami osobistymi, bo to się robi żenujące. Schodzicie do poziomu Szpena czy AS82, czyli na dno. Wystarczy że są w temacie dwa indywidua zaniżające poziom, więc może przerwijcie to zanim znowu będzie burdel i nikt się nie będzie do nikogo odzywał.

martin_TSW napisał(a):Wyświetl post
K...a, a nasz rząd pijarowsko czaruje ile to się u nas nie buduje, prowadzi konferencje z otwarcia nowych odcinków dróg i twierdzi, że po co ma pomagać upadłym firmom budowlanym, gdyż jest to naturalna weryfikacja na wolnym rynku gospodarczym.
Deweloperka zawsze pada pierwsza - to taki probierz nastojów na rynku. Niepewny rynek pracy, brak kredytów hipotecznych -> mniej mieszkań.
Rząd za pomocą swoich kolesi (Surowce skalne, kontrakty na stadiony) sam wbił sztycha wielu firmom, wiec o czym tu gadać?

Z drugiej strony - teraz jest IMHO najlepszy okres żeby kupować (sam mam zamiar, jak Bóg da zdrowie i nic się nie zmieni in minus w moim życiu w najbliższym czasie). Ceny zauważalnie spadają - chyba, że się mylę. Poza tym mam obawy że niedługo złotówka będzie g warta - ciekawe czy słusznie?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!