nero napisał(a):

eryk_cartman dzięki.
Więc jeszcze jedno pytanie odnośnie e-papierosów czy wszystkie działają w taki sposób:
"Podczas używania należy trzymać przycisk LED oraz w tym samym czasie się zaciągać."
|
Nero z tego co ja kojarze te nowsze modele to tak, a no i jeszcze jak chcesz tesciowi doradzac to e fajka pali sie inaczej niz normalnego ćmika. Trzeba sie zaciagac powoli ale dluzej niz normalnego papierosa, wtedy wychodza konkretne chmury
