Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60952
Stary 06.12.2012, 20:32
Problem z Bednarzem jest taki ,że jest to osoba całkowicie niekompetentna, niewiarygodna i niekonsekwentna. Pamiętam tę konferencję na której obwieścił o problemach finansowych. Jak można ufać człowiekowi ,który jednego dnia mówi publicznie ,że "dziura budżetowa jest DOŚĆ SPORA", a na drugi dzień mówi ,że "środki na transfery są DOŚĆ SPORE". Paranoja. Mówi ,że teraz stawiać będziemy na młodych i perspektywicznych bo "klub musi być właścicielem drużyny", a jednocześnie funduje się nam całkowicie przechodzonych GŁOWACKIEGO, SOBOLEWSKIEGO oraz wydaje kasę na wynalazki pokroju ROMELLA , FREDERIKSENA czy SIKORSKIEGO. Paranoja totalna. I jeszcze te zapewnienia ,ze na pewno Wisła nie zbuduje systemu szkolenia długofalowego bo to się "nie opłaca". Teraz testujemy jakiegoś hebanowego zidana ,który ostatni raz w piłkę na serio grał w podstawówce bo Dajan go przywlókł. Śmiech na sali. Jeżeli ktoś myśli poważnie o Wiśle to powinno się szukać Polaków ,którzy rokują na przyszłość (po ch uj szukać w Hondurasie , co już całą Polskę przeczesali wzdłuż i wszerz?). Jedyne na czym Wisła nie powinna oszczędzać to trener. Dobry trener (może być z zagranicy) ,który pokazał ,że jest w stanie zrobić coś z niczego w funkcji czasu (realnie polepszyć systematyczną pracą z zespołem ogólny poziom)... I dać temu człowiekowi czas i niech buduje, ale nie na stuletnich dziadkach tylko na młodych ,których można jeszcze kształtować. Wisła sobie powinna całkowicie dać spokój z testowanie ,kombinowaniem. Ograniczyć się do Polski,ewentualnie naszych południowych sąsiadów. Problem Wisły polega na tym,że zatrudniała trenerów ,którzy się na niej dopiero uczyli. Sami dużo brali i nie wiele mogli dać.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 06.12.2012 o godz. 20:37.
Odpowiedz cytując