syryls napisał(a):

|
Ja rozumiem że można stracić 3 bramki przy takiej obronie, ale żeby kur... tylu sytuacji nie wykorzystać to trzeba być Sikorskim. Boguski to chyba mieszka razem z Danielem.
|
Hohoho. Przywaliłeś żarcikiem, cała loża szyderców z meczu ze Śląskiem teraz umiera ze śmiechu. Od dziś jesteś ich mentorem.