Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20224
Stary 06.12.2012, 16:58
Żeby nie było to link do artykułu, z którego pochodzi fotka z NC. Pewnie wielbiciele JKM jeszcze tu są, więc pewnie będzie akceptowalny
http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/a...ia-samorzadow/

Natomiast w dzisiejszej "Rzepie" (została w robocie jakby ktoś chciał skan) jest wywiad z prezesem 3Legs Resources - firmy, która posiada 9 koncesji na poszukiwania i rozpoznanie węglowodorów. Wypowiedzi prezesa były bardzo ogólnikowe, ale z tego co można było przeczytać na następny rok planują tylko dwa odwierty w basenie bałtyckim i jeden odwiert poziomy do zrobionego już odwiertu. Złoża na śląsku chwilowo stoją odłogiem i nic w tej materii ma się nie zmienić. Na temat pomysłów Budzanowskiego o tym, że PGNiG ma rozpocząć wydobycie w 2015 roku raczej wypowiedział się bardzo wymijająco.


Na pytanie Drozda udzieliłem poprawnej odpowiedzi, więc nie wiem po co dalej temat ciągnąć.