Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20223
Stary 06.12.2012, 16:56
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Jakiego babola?
Czyli nie walnąłeś babola . Bo ci się wydawało że dług samorządowy jest wyższy niż to co zaraportowało MF na koniec czerwca 2012? No to ci sie źle wydawało .
I widzisz Drożdzie jest dokładnie tak jak napisałem: "Gwarantuje że niedoszły radny z Wołomina starym zwyczajem: spuści spodnie, zrobi słupka jak piesek preriorwy po czym zakończy czymś w stylu: "Jeśli ktoś nie wie że najlepsze kasztany rosną na Placu Pigalle to nie jest godzien rozmawiać ze mną o długu publicznym" . Niedoszły najmłodszy jest przewidywalny aż do bólu.