emj10 napisał(a):

Czyli nie walnąłeś babola

. Bo ci się wydawało że dług samorządowy jest wyższy niż to co zaraportowało MF na koniec czerwca 2012? No to ci sie źle wydawało

.
I widzisz Drożdzie jest dokładnie tak jak napisałem: "
Gwarantuje że niedoszły radny z Wołomina starym zwyczajem: spuści spodnie, zrobi słupka jak piesek preriorwy po czym zakończy czymś w stylu: "Jeśli ktoś nie wie że najlepsze kasztany rosną na Placu Pigalle to nie jest godzien rozmawiać ze mną o długu publicznym"
. Niedoszły najmłodszy jest przewidywalny aż do bólu.