Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20222
Stary 06.12.2012, 16:47
Tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie jest "mowa nienawiści":
"Nie jestem psychiatrą i w związku z tym nie jestem w stanie wczuć się w tę częstotliwość myślenia - powiedział Konstanty Miodowicz (PO) dzisiaj w Radiu ZET o słowach z wywiadu Antoniego Macierewicza dla "Gazety Polskiej"
"O agencie Tomku wiemy już jedno, że lubi się rozbierać. I to zarówno w ramach działań specjalnych, jak i w czasie prywatnych spotkań z innymi agentami. Jeżeli to nie jest wprawka do czynności operacyjnych, które ma wykonać, to odsłania bardzo specyficzny rys jego osobowości".
http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/n...sposob,1870634
Moim zdaniem pierwszy temat dla ministra Boniego.