Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60925
Stary 06.12.2012, 13:14
Zapowiada się wyjątkowo smutne i nudne okienko...

http://www.weszlo.com/news/13009-Osz...a_kims_zarobic

W sumie nic odkrywczego.

Generalnie zarobić można na Meliksonie... może ktoś da 600 tys. Zarobić... hehe... "zarobić" raczej... Bo w zasadzie to stracić 1,5 bańki. Jeśli sprzedano by go w porę to 2,1 mln było realne półtora roku temu. No i Chavez... może jakieś 300 tys. Reszta jest kompletnie NIC nie warta.
Ostatnio edytowane przez thechris : 06.12.2012 o godz. 13:18.
Odpowiedz cytując