Zapowiada się wyjątkowo smutne i nudne okienko...
http://www.weszlo.com/news/13009-Osz...a_kims_zarobic
W sumie nic odkrywczego.
Generalnie zarobić można na Meliksonie... może ktoś da 600 tys. Zarobić... hehe... "zarobić" raczej... Bo w zasadzie to stracić 1,5 bańki. Jeśli sprzedano by go w porę to 2,1 mln było realne półtora roku temu. No i Chavez... może jakieś 300 tys. Reszta jest kompletnie NIC nie warta.