|
faktycznie... bez komentarza.
W pewnym meczu przed laty jedna z drużyn oddała tylko jeden strzał w światło bramki - z karnego - i wygrała 1:0.
Pewnie gdybyś wtedy Ty stał na bramce miałbyś lepszy wynik?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|