emj10 napisał(a):

|
Na co czekasz z niecierpliwością? Drozdowi odpowiedziałem, ale funkcjonariuszowi partyjnemu nie zamierzam, gdyż już wystarczająco długo bawiłem się w jego gierki i nawet jak będzie błagał na kolanach to nie ugnę się w tym zakresie.
|
Czekam z niecierpliwością aż uzasadnisz to co napisałeś wcześniej. Nie musisz Drozdowi, możesz mnie. Albo komukolwiek innemu kto czyta ten temat.
Wyjechałeś pozostałym od "domorosłych ekonomistów wykształconych na wikipedii" więc rozumiem, że wiesz na temat więcej. Skoro się powiedziało "A", warto byłoby powiedzieć "B", inaczej to zwykłe pieniactwo.
Ja ze swojej strony z chęcią usłyszę dlaczego rosnąca w skandalicznym tempie obsługa długu nie jest groźna, ew. czemu nie jest rażącym zaniedbaniem rządzących. To, że rosła wcześniej jest żadnym usprawiedliwieniem, bo raz że rosła o wiele wolniej, dwa - psim obowiązkiem rządzących było zareagowanie na taką niebezpieczną tendencję.