Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20206
Stary 05.12.2012, 23:54
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Na co czekasz z niecierpliwością? Drozdowi odpowiedziałem, ale funkcjonariuszowi partyjnemu nie zamierzam, gdyż już wystarczająco długo bawiłem się w jego gierki i nawet jak będzie błagał na kolanach to nie ugnę się w tym zakresie.
Czekam z niecierpliwością aż uzasadnisz to co napisałeś wcześniej. Nie musisz Drozdowi, możesz mnie. Albo komukolwiek innemu kto czyta ten temat.

Wyjechałeś pozostałym od "domorosłych ekonomistów wykształconych na wikipedii" więc rozumiem, że wiesz na temat więcej. Skoro się powiedziało "A", warto byłoby powiedzieć "B", inaczej to zwykłe pieniactwo.

Ja ze swojej strony z chęcią usłyszę dlaczego rosnąca w skandalicznym tempie obsługa długu nie jest groźna, ew. czemu nie jest rażącym zaniedbaniem rządzących. To, że rosła wcześniej jest żadnym usprawiedliwieniem, bo raz że rosła o wiele wolniej, dwa - psim obowiązkiem rządzących było zareagowanie na taką niebezpieczną tendencję.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!