emj10 napisał(a):

|
Widzisz tak to jest, że niektórzy nie mają chęci dyskutować z ekonomistami wykształconymi na podstawie wikipedii i zegara długu. Wybacz, ale jakieś poziomy są nieprzekraczalne, a dyskusja z aparatczykiem to już babranie się w gównie.
|
Zabwne w tym wszystkim jest to że na temat wiedzy ekonomicznej wymądrza się specjalista od pomidorów i ziemniaków

. A jeśli chodzi o meritum to zgodnie z przewidywaniami, powiedziałem sprawdzam i okazało się że wiedza niedoszłego najmłodszego na temat długu publicznego sprowadza się do tego że rósł on w związku z dotacjami z UE

.