Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1260
05.12.2012, 19:59
gdzie najtaniej kupie i wymienie wyswietlacz do noki e52?
i raczje oryginal, mialem podrobe 30zl tansza i sie jebała bo od czasu do czasu byl bialy ekran
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted