Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1427
Stary 05.12.2012, 19:56
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ok - prostownik kumpla okazał się maksymalnie do 50 Ah więc dupa zbita bo mój 76Ah.

Jaką "zabawkę" możecie polecić co sami używacie? Najlepiej taką co się sama wyłącza jak już naładuje aku.
ale w czym to przeszkadza? normalnie ładuj tylko dłuzej,pamietaj aby nie przekraczać 5A LUB NAWET MNIEJ
Ostatnio edytowane przez węgorz2 : 05.12.2012 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując