Kocur napisał(a):

Ok - prostownik kumpla okazał się maksymalnie do 50 Ah więc dupa zbita bo mój 76Ah.
Jaką "zabawkę" możecie polecić co sami używacie? Najlepiej taką co się sama wyłącza jak już naładuje aku.
|
ale w czym to przeszkadza? normalnie ładuj tylko dłuzej,pamietaj aby nie przekraczać 5A LUB NAWET MNIEJ