Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14570
Stary 05.12.2012, 18:54
Ja nie wiem czy wogóle nie lepiej całej kadry oprzeć na młodych. Nie dość że pensje malutkie to jeszcze można by zarobić sporo, ale trzeba ich ogrywać, z tym że nie każdy nadaję się do gry w Ekstraklasie, i to jest ten cały myk polegający na Akademii czy siatce skautów
Odpowiedz cytując