Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60921
Stary 05.12.2012, 16:32
WSE napisał(a):Wyświetl post
Tydzień temu w magazynie ligowym Borek stwierdził że wg informacji ludzi związanych z Krakowem, że Cupiał poważnie się zastanawia nad inwestycją kilkudziesięciu milionów złotych w Wisłę plus do tego Smuda jako trener. Wczoraj w magazynie również o tym coś było. Ile w tym prawdy to choj wi.
Kilkadziesiąt milionów? nie ma szans przecież to połowa długu jaki Wisła ma u Cupiała...uwierzyłbym w kilkanaście milionów.

Pomarzyć dobra rzecz zakładając,że Borek ma dobre info to za kilkadziesiąt milionów można zrobić ekipe na mistrzostwo kraju i podbój ligi mistrzów+ wybudować akademie ,zakładając,że kilkadziesiąt milionów to 30-40 baniek.
Odpowiedz cytując