WSE napisał(a):

|
Tydzień temu w magazynie ligowym Borek stwierdził że wg informacji ludzi związanych z Krakowem, że Cupiał poważnie się zastanawia nad inwestycją kilkudziesięciu milionów złotych w Wisłę plus do tego Smuda jako trener. Wczoraj w magazynie również o tym coś było. Ile w tym prawdy to choj wi.
|
Kilkadziesiąt milionów? nie ma szans przecież to połowa długu jaki Wisła ma u Cupiała...uwierzyłbym w kilkanaście milionów.
Pomarzyć dobra rzecz zakładając,że Borek ma dobre info to za kilkadziesiąt milionów można zrobić ekipe na mistrzostwo kraju i podbój ligi mistrzów+ wybudować akademie ,zakładając,że kilkadziesiąt milionów to 30-40 baniek.