Uwaga! WaŻne!
skwk napisał(a):
W związku z otrzymaniem przez zarząd skwk pisma z wydziału kryminalnego komendy miejskiej policji w krakowie informujemy, że jesteśmy zobowiązani do przekazania ogranom ścigania danych osobowych naszych członków - dotyczyć to będzie głównie imienia i nazwiska każdego członka skwk. Więcej informacji dla zainteresowanych udzielamy drogą mailową ( stowarzyszenie@kibice wisly.pl) lub w sklepie r22 (dziś, tj. 05.12.2012. W godz. 16-17, o kolejnych terminach poinformujemy). Informujemy też, że żadne dane, których nie jesteśmy zobowiązani przekazać ogranom ścigania, nie zostaną ujawnione. Za ewentualne niedogodności związane z wezwaniami członków skwk na policję serdecznie przepraszamy. Nie wynikają one jednak z naszej złej woli a z obowiązujących regulacji prawnych.
w załączeniu pismo z kmp w ww. Sprawie.
ponadto, w związku z informacją, że policja wszczęła postępowanie dot. Meczu ze Śląskiem i wysyła wezwania dot. Złamania przez kibicow stojących na schodach art. 54. 1. Bim, dot. Niewykonywania polecenia porządkowego, wydanego na podstawie ustawy, regulaminu obiektu (terenu) lub regulaminu imprezy masowej przez służby porządkowe lub służby informacyjne - wszystkich, którzy takie wezwania otrzymali i są zainteresowani poradą prawną w tym zakresie prosimy o kontakt z skwk oraz przesłanie skanu wezwania na stowarzyszenie@ kibice wisly.pl Możliwy jest także kontakt osobisty w sklepie r22, dziś w godzinach 16-17 (prosimy o zabranie ze sobą wezwania).
serdeczenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kibiców do kontaktu z nami w powyższych sprawach.
Z wiślackim pozdrowieniem,
Zarząd SKWK
|
Ze strony Stowarzyszenia!
Mejl bez spacji!