JOSE 841 napisał(a):

|
zainwestowanie w transfery to normalna rzecz w dobie kryzysu z kibicami.Temat Smudy jest zamknięty bo C nie zgodzi sie na roszady w sztabie a tym bardziej na Szymkowiaka i Frankowskiego w sztabie.Smuda może być jedynie przykrywką straszakiem dla innego szkoleniowca z którym pewnie C negocjuje .Aczkolwiek co do transferów to jeśli Legionista ma wydawać kase na transfery to lepiej zainwestować w juniorów niż ściągać więcej szrotu
|
Juniorzy nie mają menagierów i nie ma kto rozsyłac ich DVD. Poza tym to dodatkowy problem z powodu braków infrastruktury.