Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60919
Stary 05.12.2012, 12:54
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
zainwestowanie w transfery to normalna rzecz w dobie kryzysu z kibicami.Temat Smudy jest zamknięty bo C nie zgodzi sie na roszady w sztabie a tym bardziej na Szymkowiaka i Frankowskiego w sztabie.Smuda może być jedynie przykrywką straszakiem dla innego szkoleniowca z którym pewnie C negocjuje .Aczkolwiek co do transferów to jeśli Legionista ma wydawać kase na transfery to lepiej zainwestować w juniorów niż ściągać więcej szrotu
Juniorzy nie mają menagierów i nie ma kto rozsyłac ich DVD. Poza tym to dodatkowy problem z powodu braków infrastruktury.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując