eryk_cartman napisał(a):

|
No na mechanice sie srednio znam ale własnie wyczytałem ze picasso ma racje. Wiec moze ktos inny ma jakies propozycje? Moze on łapac jakies lewe powietrze? Ale wydaje mi sie, że gdyby tak było to wtedy nie tylko by obroty skakały przy pierwszym rozruchu? Bede wdzieczny za wszelkie sugestie.
|
Tak jak kolega pod Tobą napisał, sprawdź przepływomierz, a jak nie to, to jeszcze zawór EGR.