rafaltwsd napisał(a):

najpierw caly naród wybral go na selekcionera a pozniej wszyscy jada po nim( majac czesciowo racje). Wydaje mi sie ze sa trenerzy klubowi i selekcjonerzy reprezentacji i to sa dwie dosc rozne funkcje, trzeba mu oddac ze jego zaglebie czy lech graly fajna pilke. Ale czy to jest trener warty pieniedzy ktore by sobie zazyczyl szkoda ze tak szybko pozbyli sie Moskala...
|
Rafał, nie cały naród go wybrał, tylko ignoranci z PZPN. Nigdy nie chciałem tego gościa na stanowisku selekcjonera, a tym bardziej w mojej ukochanej Wiśle. Zagłębie to za tą "fajną" grę do dziś obrywa, a Lech to był samograj, a i tak nie potrafił Franciszek zdobyć mistrza Polski. Tu trzeba zmian piłkarskich, a w drugiej kolejności na stanowisku trenera. Jakoś w tym jak i poprzednim sezonie zmiany trenerskie mało dały, bo i Maaskant i Moskal i Probierz i teraz Kulawik nie mogą zmienić gry Wisły, to może przyczyna tkwi w marnych kopaczach? A może w ambicji?