|
Hmm, zaiste. Kopacze na pewno będą mieli chęci zapier*alać przy Smudzie. Wiedzieliby, to grą nie powodowaliby dymisji Probierza, bo przynajmniej do Pepa podobny to i ktoś mógłby się jeb*nąć, że to Barcelona...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|