Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.12.2012, 13:28
Miśkiewicz w Wartą zagrał kiepsko, ale Pareiko notuję ciągły regres formy.
Chętnie zobaczył bym jeszcze raz Miśkiewicza w bramce.

Powinniśmy zagrać murowanie bramki (bronimy 0-0 jak lwy) + kontry.
Tylko na to mamy dziś potencjał.

Miśkiewicz

Jovanović - Chavez - Bunoza - Frederiksen

Sobolewski - Chrapek - Wilk

Szewczyk - Quioto

Melikson
Odpowiedz cytując