|
Miśkiewicz w Wartą zagrał kiepsko, ale Pareiko notuję ciągły regres formy.
Chętnie zobaczył bym jeszcze raz Miśkiewicza w bramce.
Powinniśmy zagrać murowanie bramki (bronimy 0-0 jak lwy) + kontry.
Tylko na to mamy dziś potencjał.
Miśkiewicz
Jovanović - Chavez - Bunoza - Frederiksen
Sobolewski - Chrapek - Wilk
Szewczyk - Quioto
Melikson
|