cfa napisał(a):

|
Tylko, że Maor na dzień dzisiejszy jest wart nie więcej niż ten 1mln, a i jego cena raczej już nie zacznie rosnąc, bo lat mu nie ubywa, a forma jakoś nie wzrasta.
|
Melex jest warty więcej niż 1mln tak samo jak Kirm był warty więcej niż 300k niestety łysy nie ma ani znajomości ani kasy ani umiejętności do transferów.
Gwarantuje pewien poziom zwany ch***** ale stabilnie

Czyli wszyscy jego grajkowie są beznadziejni. Pierwszy raz od lat nie czekam na okno transferowe bo boję się zobaczyć kolejne testy, Fredriksenów i teksy o tym, że tylko Brud i Czekaj nie są na sprzedaż...