Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4230
Stary 04.12.2012, 13:24
cfa napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że Maor na dzień dzisiejszy jest wart nie więcej niż ten 1mln, a i jego cena raczej już nie zacznie rosnąc, bo lat mu nie ubywa, a forma jakoś nie wzrasta.

Melex jest warty więcej niż 1mln tak samo jak Kirm był warty więcej niż 300k niestety łysy nie ma ani znajomości ani kasy ani umiejętności do transferów.

Gwarantuje pewien poziom zwany ch***** ale stabilnie
Czyli wszyscy jego grajkowie są beznadziejni. Pierwszy raz od lat nie czekam na okno transferowe bo boję się zobaczyć kolejne testy, Fredriksenów i teksy o tym, że tylko Brud i Czekaj nie są na sprzedaż...
Odpowiedz cytując