Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1417
04.12.2012, 09:18
Wymieniał ktoś wyświetlacz fis w audi a3 i ile go to kosztowała.
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755