|
Przed sezonem uważałem, że potencjał kadrowy jest na obronę 7. miejsca z poprzedniego sezonu. Do 7. miejsca tracimy tylko 3 punkty więc jest szansa, że na wiosnę odrobimy straty i wrócimy na swoje miejsce. Co do meczu z Lubinem... obstawiam 1X... Będzie 1:0 albo 1:1. Dla Lubina strzeli skuteczny w tej rundzie Pareiko. Dla Wisły ...może strzeli Garguła albo trafi w słupek. W każdym razie dwa albo trzy razy więcej dający drużynie kopacz w tej rundzie niż pewien sabotażysta z Izraela, na którego patrzyć już nie mogę i nie mogę się doczekać aż odejdzie.
Swoją drogą Wisła teraz punktuje bardzo dobrze. W tej rundzie 1,28/mecz a niedawno w skali 12 miesięcy punktowała 1,11/mecz. Szokujący progres. Myślę, że mecze z Lechią i Śląskiem były tu kluczowe w których Wisła zdobyła 1/3 swoich punktów w tym sezonie. Fajnie jest mieć przyjaciół. Z 12 punktami wyglądałoby to kiepściutko...
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.12.2012 o godz. 01:12.
|