A widzisz. U nas nie wiem, czy znajdziesz chociaż 1 promil osób na forum, które mają Kose w avatarze. Pewnie znalazłby się, ale woli się nie ujawniać. Zrozum Legionistę
Co do możliwej przepychanki o liczbę MP, o "utracone możliwości" MP, a także o inne sprawy międzyklubowe to wolę nie ciągnąć tematu. Podtrzymuję natomiast postawioną tezę, że sami dla siebie jesteśmy konkurencją. W tamtym sezonie było podobnie (o czym pisałem) i przegraliśmy sami ze sobą.