Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2012, 23:08
Wiem,że zaraz zostanę zjechany jak bura suka no,ale dobra.W tym meczu wystawił bym drużynę z Młodej Extraklasy i tak praktycznie gramy już o środek tabeli został ostatni mecz w tej rundzie także nie ma nic do stracenia.Dać szansę młodym niech pokażą na co ich stać.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując