|
Wiem,że zaraz zostanę zjechany jak bura suka no,ale dobra.W tym meczu wystawił bym drużynę z Młodej Extraklasy i tak praktycznie gramy już o środek tabeli został ostatni mecz w tej rundzie także nie ma nic do stracenia.Dać szansę młodym niech pokażą na co ich stać.
|