0 22 napisał(a):

To akurat nie są moje słowa, więc nie zamierzam ich bronić ani atakować. Bawi natomiast trochę wrzucanie tutaj przez kolejnych użytkowników po każdym jego golu pytania czy już go lubimy.
|
I zrozum tu Legionistę. Macie młodego i zdolnego chłopaka, który jak go ominą kontuzję spokojnie przebije ojca, bo talent ma moim zdaniem większy niż stara "kosiara" a jeszcze narzekacie . U nas jakby jakiś chłopak, a tym bardziej syn byłego Wiślaka, rokował takie nadzieje, to 1/3 forum by go miało w podpisie, a kolejne 1/3 jako zdjęcie w avatarze.