Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22617
Stary 03.12.2012, 22:30
0 22 napisał(a):Wyświetl post
To akurat nie są moje słowa, więc nie zamierzam ich bronić ani atakować. Bawi natomiast trochę wrzucanie tutaj przez kolejnych użytkowników po każdym jego golu pytania czy już go lubimy.
I zrozum tu Legionistę. Macie młodego i zdolnego chłopaka, który jak go ominą kontuzję spokojnie przebije ojca, bo talent ma moim zdaniem większy niż stara "kosiara" a jeszcze narzekacie . U nas jakby jakiś chłopak, a tym bardziej syn byłego Wiślaka, rokował takie nadzieje, to 1/3 forum by go miało w podpisie, a kolejne 1/3 jako zdjęcie w avatarze.
Odpowiedz cytując