Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.12.2012, 22:21
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli zagramy tak jak z Gornikiem nie tracac durno bramek i z poprawiona skutecznoscia to spokojnie mozemy to wygrac. Na szczescie to ostatni mecz - moze dłuzsza przerwa cos w koncu zmieni w Naszym zespole. Mam nadzieje, ze mimo buczenia wygramy ten mecz.
To w koncu tak samo czy inaczej?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując