Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.12.2012, 22:19
Dobrze już było. Nie widzę jakichkolwiek perspektyw na poprawę sytuacji. Nie ma kasy, nie ma kogo sprzedać, nie ma kto trenować i nie ma kim grać. I tylko żal kibiców.
Odpowiedz cytując