|
Jezeli zagramy tak jak z Gornikiem nie tracac durno bramek i z poprawiona skutecznoscia to spokojnie mozemy to wygrac. Na szczescie to ostatni mecz - moze dłuzsza przerwa cos w koncu zmieni w Naszym zespole. Mam nadzieje, ze mimo buczenia wygramy ten mecz.
|