Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.12.2012, 22:17
Jezeli zagramy tak jak z Gornikiem nie tracac durno bramek i z poprawiona skutecznoscia to spokojnie mozemy to wygrac. Na szczescie to ostatni mecz - moze dłuzsza przerwa cos w koncu zmieni w Naszym zespole. Mam nadzieje, ze mimo buczenia wygramy ten mecz.
Odpowiedz cytując