Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22616
Stary 03.12.2012, 21:49
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czego oczekujesz? Liczysz, że ktoś głowę posypie popiołem, czy dalej będzie "karłował", a może (wiem, że na pewno) szukasz zaczepki odgrzebująć na forum swojego klubu wątek o piłkarzu dawnego wielkiego rywala? Obecnie my rywalizujemy sami ze sobą i może to boleć. Rozumiem.
W tamtym sezonie też sami z sobą rywalizowaliście i coś się nie udało

A z tym dawnym wielkim rywalem, to możemy pogadać jak zdobędziecie jeszcze 5 mistrzostw Polski bo to narazie wy jesteście w cieniu potęg takich jak Wisła, Górnik czy Ruch I jedno mistrzostwo tego nie zmieni
Ostatnio edytowane przez Błaszczu_WIŚLAK : 03.12.2012 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując