emj10 napisał(a):

|
Nie wiem czego oczekujesz? Liczysz, że ktoś głowę posypie popiołem, czy dalej będzie "karłował", a może (wiem, że na pewno) szukasz zaczepki odgrzebująć na forum swojego klubu wątek o piłkarzu dawnego wielkiego rywala? Obecnie my rywalizujemy sami ze sobą i może to boleć. Rozumiem.
|
W tamtym sezonie też sami z sobą rywalizowaliście i coś się nie udało
A z tym dawnym wielkim rywalem, to możemy pogadać jak zdobędziecie jeszcze 5 mistrzostw Polski bo to narazie wy jesteście w cieniu potęg takich jak Wisła, Górnik czy Ruch

I jedno mistrzostwo tego nie zmieni
