|
Nie wiem czego oczekujesz? Liczysz, że ktoś głowę posypie popiołem, czy dalej będzie "karłował", a może (wiem, że na pewno) szukasz zaczepki odgrzebująć na forum swojego klubu wątek o piłkarzu dawnego wielkiego rywala? Obecnie my rywalizujemy sami ze sobą i może to boleć. Rozumiem.
|