Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22614
Stary 03.12.2012, 21:37
Nie wiem czego oczekujesz? Liczysz, że ktoś głowę posypie popiołem, czy dalej będzie "karłował", a może (wiem, że na pewno) szukasz zaczepki odgrzebująć na forum swojego klubu wątek o piłkarzu dawnego wielkiego rywala? Obecnie my rywalizujemy sami ze sobą i może to boleć. Rozumiem.
Odpowiedz cytując