BBudowniczy napisał(a):

Tak z ciekawości - "karzeł" Kosecki nadal jest "chujowy" i powinien opuścic wasz klub?
|
Ty naprawdę masz nas za bandę rozpalonych nastolatków, którzy grzeją się i sprzedają, bo jakiś typ zagrał 5 czy 6 dobrych meczów w życiu czy tylko ironizujesz?