|
Przerwa w sado-masochistycznym oglądaniu popisów polskich kopaczy? Lubię to!
Co do meczu- ch*j tam z wynikiem, 10-0 do przodu czy 10 w tył ani mnie już nie grzeje, ani ziębi. Byle pokazać, kto w Polsce rządzi odnośnie atmosfery.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|