Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 03.12.2012, 17:08
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Jak się was czyta to najlepiej byście wyjebali całą drożynę i byłby święty spokój hahaha
Nie w tym rzecz zawodnicy potencjał prawdopodobnie maja wręcz na pewno!
Tylko 3 trener i złe przygotowanie do sezonu odbija się tym co widzimy...;/
I do tego ciągłe roszady w obronie.
Górnik ma stałego trenera od 4 lat prawie!!! który im wpaja swoją myśl szkoleniową...
i do tego małe roszady rok temu grało na nas 9 tych samych zawodników... tj zgranie :okok:


A genkow jest teraz słabszy od Sikorskiego który obok sobola najlepiej zagrał.. moim zdaniem
To już będzie 3 runda, gdzie wyglądają na źle przygotowanych do sezonu
Jeśli zawodowy piłkarz nie jest w stanie walczyć na boisku raz w tygodniu przez 90 minut to znaczy, że udaje piłkarza albo nie ma zdrowego podejścia do swojego zawodu. Polonia pokazała ile znaczy przygotowanie do sezonu w ekstraklasie.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując