Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#638
Stary 03.12.2012, 16:52
Moje zdanie jest takie, że żaden szanujący się trener który będzie myślał o wynikach a nie wypłacie nie przyjdzie pracować do naszego klubu po tym jak nasz klub rozstawał się z poprzednimi trenerami więc moje zdanie jest takie, że jesteśmy w czarnej dupie na kilka lat puki ta cała karuzela się nie uspokoi i nastanie stabilizacja
Odpowiedz cytując