Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.12.2012, 14:37
Sama nie wiem, które zestawienie defensywy byłoby lepsze... Z jednej strony Frederiksen, który nie jest w najlepszej formie, że tak to ujmę, ale czy Czekaj daje nam więcej jakości? Też kwestia dysusyjna.

Jakakolwiek jedenastka by nie wyszła, fajnie by było to spotkanie wygrać, takie małe, pozytywne zakończenie dennej rundy. A później już będziemy się zastanawiać, co zimą zrobi zarząd (o ile w ogóle coś zrobi), aby tę sytuację poprawić... Runda wiosenna musi być przynajmniej dwa razy lepsza.
Odpowiedz cytując