Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#629
Stary 03.12.2012, 13:45
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Smudę... Boże :/

W Kulawiku się fryzura nie podoba i koszulka. Bo nie jest markowa, na tyle na ile powinna być

O trenerze który był zawodnikiem, kapitanem, mniejszą czy większą postacią w Wiśle Kraków tak piszecie?

Wisła jest marką, w tym momencie to jaką marką?
Pod wzgledem sportowym obecnie żadną, klubowym cały czas jedna z największych w PL.....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując