MatMario napisał(a):

Smudę... Boże :/
W Kulawiku się fryzura nie podoba i koszulka. Bo nie jest markowa, na tyle na ile powinna być 
O trenerze który był zawodnikiem, kapitanem, mniejszą czy większą postacią w Wiśle Kraków tak piszecie?
Wisła jest marką, w tym momencie to jaką marką?
|
Pod wzgledem sportowym obecnie żadną, klubowym cały czas jedna z największych w PL.....