Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 03.12.2012, 12:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy dobre spotkanie. Intrygujące.
W obronie też?
Na pewno lepsze niż z Ruchem, który powinien nam, przy wykorzystywaniu swoich okazji włożyć z piątkę Z Górnikiem to były indywidualne błędy, z Ruchem po prostu robili z nami co chcieli i wchodzili w naszą defensywę jak w sito. Widzisz różnicę?
Odpowiedz cytując